Eskişehir Web Tasarım

Web Tasarım

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • İstiklal Mh. Demirciler Sk. No:15 K.2 D.4 Lens Office Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  • 0 (850) 305-4692
  • info@e-duru.com.tr

E-BÜLTEN

Web Tasarım

Kurumsal kimliğiniz ve hedef kitlenize uygun olarak hazırladığımız web tasarım firmanızın en iyi reklam, aracı olacaktır. Çünkü kurumsal web siteniz ile çok sayıda kişiye ulaşma olanağı bulacak ve potansiyel müşteri sayınızı ve ulaşabilirliğinizi arttırabileceksiniz.

Web sitesi sahibi bir firma, hangi coğrafi bölgede olursa olsun tüm müşterilerine eşit uzaklıkta olma fırsatı yakalar.

Yönetilebilir Web Siteniz Olsun

Duru Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına bazı hizmetlerimizi standart hale getirdik. Web sayfanızı yaptırdınız fakat en ufak bir güncelleme işlemi için bir ajansa mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Çok basit bir işlem için günlerce beklemek zorunda mı kalıyorsunuz? Bu tip sorunların çözümü için standart olarak tüm Kurumsal Web Tasarım ve Profesyonel Web Tasarım hizmetlerimizde müşterilerimizin kolayca istediği içeriği güncelleyebileyebileceği kolay bir yönetim paneli sunuyoruz.

Duru Bilişim tarafından tasarlanmış profesyonel web tasarımları ile, siz de firmanızın adını markalaştırarak, firmanıza prestij sağlayıp hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web tasarım yaptırmak istiyorum nasıl başlarız ?

Kurumsal Web tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, öncelikle sizinle biraraya gelip size web üzerinde yürüyeceğiniz bir yol çiziyoruz, web üzerinde sizi en doğru biçimde temsil edecek adımları birlikte atıyoruz. Daha sonra sizden firmanızla ilgili detayları ve varsa extra taleplerinizi alıp işe koyuluyoruz.Özel web tasarımlar hariç web sitenizi kurumsal hazır internet sayfası paketlerimiz yardımıyla 3-4 iş günü benzer biçimde bir sürede yayına açabiliyoruz.Ondan sonra desteğimiz anlaşmalarımıza bağlı olarak sizi google aramalarında yükseltmek üzerine seo çalışmaları ile devam ediyor.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Güven

Süreklilik web site çalışmalarında müşteri memnuniyeti açısından en önemli faktörlerden biridir. Gururla söyleyebilirizki; web sitenizin, alan adınızın kaybolması gibi sorunları bizimle yaşamazsınız.
Etik değerlerimiz herşeyden önce gelmektedir. Bizim için verdiğimiz sözler, ticaretin rutin işleyişinde unutulmayacak kadar değerlidir.

Deneyim

Web ekibimiz pekçok alanda uzmanlık düzeyinde bilgiye sahiptir. Çeşitli programlar için yazdığımız kodlar kullanılmakta ve beğeni kazanmaktadır.

Güncellik

Firmamız günün en ileri kod yapılarını ve programları kullanmaktadır. Sürekli gelişme halindeki web teknolojisini takip etmek işimizin olmazsa olmazlarındandır. Hazırlayacağımız kurumsal web sitesinde de bu teknolojileri kullanacağız.

 

WhatsApp