Eskişehir Web Tasarım

Ticari Yazılım

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • İstiklal Mh. Demirciler Sk. No:15 K.2 D.4 Lens Office Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  • 0 (850) 305-4692
  • info@e-duru.com.tr

E-BÜLTEN

Ticari Yazılım

 

Bay.t Capital

Büyük ve Orta Boy, Hedefleri Yükseklerdeki İşletmeler İçin

BAY.t Capital, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları altyapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.

 

Bay.t Entegre

Orta ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

İhtiyaçlarınızı tam belirlemek için uzman analizleriyle şekillendirilecek yazılımımız, esnek yapısı ile işinizi hızlandırır, firmanızı kurumsallaştırır ve sizi ve verilerinizi güvende tutar. BAY.t Entegre işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürmek üzere bu formunda korunmakta, yeni piyasa ihtiyaçlarının getirdiği geliştirmeler Entegre Pro üzerinden hayat bulmaktadır.

 

Bay.t Pratik

Küçük İşletmeler İçin

Firmamız önce kobiler için hazırladığımız BAY.t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından beğeni ile kullanılmasını sağlamış, daha sonra, BAY.t Entegre kadar detaylı bir yazılıma ihtiyaç duymayan işletmelere, ekonomik çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik serisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik programı, Entegre serisi ile aynı kod, veri tabanı ve program kalitesine sahiptir. 

Firmanızın gelişmesi, ihtiyaçlarınızın artması sonucunda daha fazla özellik gerektiğinde, herhangi bir kaybınız olmaksızın, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak Entegre serisine hemen geçilebilmektedir. Program içerisinde, eğitime ihtiyaç duyulmaması için yazılı ve görsel eğitim yardımları oluşturulmuştur. Ancak eğitim ve desteğe ihtiyacınız olduğunda yurt çapında yetkin eğitim bayilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. 

 

BAY.t NonStopShop ve KolayShop

Perakende Özel Çözümlerimiz

Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik. En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz.

WhatsApp