Eskişehir Web Tasarım

E-Ticaret

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • İstiklal Mh. Demirciler Sk. No:15 K.2 D.4 Lens Office Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  • 0 (850) 305-4692
  • info@e-duru.com.tr

E-BÜLTEN

E-Ticaret

Duru Bilişim, Seninle ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. Etkin ve teknolojik çözümler Üretmek için yenilikleri sürekli takip ederek, sana beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak gayreti içerisindedir.

E-Ticaret Pazar Yeri Süreçleri 

PROJELENDİRME

Yeni projeler bizi heyecanlandırmaktadır. Bizim için projelerin yeri, yeni doğacak bir bebek gibidir, büyük titizlikle çalışır neye ihtiyacınız varsa onu uygularız.

ANALİZ

Görüşmemiz sonrası rakip araştırmaları yapar en ince detayları bile gözlemler sunum dosyası hazırlarız. Bu yola çıkışımızda ki en önemli faktörlerden birisidir. Müşterimiz kazanır ise bizde kazanırız.

KURULUM VE SONUÇ

Artık hazırız ! Müşterimize sunduğumuz çözümler ile ortak karar alarak en iyisini elde edebilmek için tüm ekibimiz seferber olur. Rakip üstünlüğü sağlamak için en iyi işleri çıkartırız.

PEKİ BİTTİ Mİ ? TABİ Kİ HAYIR DAHA YENİ BAŞLIYORUZ ...! 
PAZARYERİ BELGELERİ

Mağaza açılış süreçleri sizi korkutmasın. Mağaza açılış için tüm süreçlerinizi yürütüyoruz. Evraklar mı dediniz ? Tabiki sadece bize teslim ediyorsunuz sonrasını dert etmeyin en hızlı şekilde mağazanızı açıyoruz. Evraklar mı ne oldu ? Tabi ki gizli arşivde bizden başka kimse göremez onu güvenli alanda saklanıyorlar. Biz çık demeden çıkmazlar ...

ÜRÜN ANALİZİ

İşletmeniz ve ürünleriniz detaylı bir şekilde incelenir ve fotoğrafları tarafımızca çekilir. Satış için gerekli tüm izinler alınırken ürünleriniz için satışa uygun olacak şekilde içerik planlamalarına başlanır.

RAKİP ANALİZİ 

Tüm ürünlerinizin listesi ile sanal pazarlardaki rakipleriniz araştırılır. Sizden gelen ürün fiyat listesi ile karşılaştırma yapılır. Her ürün için gider gelir sonrasında oluşabilecek en uygun fiyatlar sizlere sunulur.

ÜRÜN KATEGORİ YÖNETİMİ 

Ürünleriniz için uygun kategoriler oluşturulur. Ürün listesi her kategoriye uygun içeriklerle birlikte belirttiğiniz stok miktarı ile girilir. Ürünleriniz yayına ve satışa hazır hale gelir.

SATIŞ 

Uygun kampanyalar ve indirimler ile satışa başlanır. Sisteme gelen her sipariş sizin önünüze düşer ödemeleri sizin hesabınıza yatar ve size yalnızca bu ürünleri kargolamak kalır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteriler tarafından gelen sorulara açıklayıcı ve net cevaplar vererek bu süreçte satış sonrası destek, müşteri memnuniyeti ve satış tekrarı sağlanması tarafımızca yürütülür.

SİZ ARKANIZA YASLANIN !

Hepsiburada, Amazon, Gittigidiyor, N11 gibi bir çok satış kanalında, uzman ekibimiz sizin için tüm işlemleri tecrübeleri ile gerçekleştirerek çok yüksek satış rakamlarına ulaşmanızı sağlayabilir. Siz arkanıza yaslanın. Uzman ekibimiz satış için çalışırken siz yalnızca ürünleri kargolayın! 

Peki şimdi ne düşünüyorsun ? Ülkenin 4 bir yanına satış yapmak istemezmisin ?

 

WhatsApp