Eskişehir Web Tasarım

E-Dönüşüm

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • İstiklal Mh. Demirciler Sk. No:15 K.2 D.4 Lens Office Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  • 0 (850) 305-4692
  • info@e-duru.com.tr

E-BÜLTEN

E-Dönüşüm

NEDEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM?


Dijital Dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Haberleşmeden alışverişe, finansal hizmetlerden eğlenceye kadar gündelik alışkanlıklarımızı değiştiren dijital dönüşüm, iş hayatını da farklılaştırıyor. Şirketler dijital dönüşümle hem bilgiyi dijital ortama aktarmanın rahatlığını yaşıyor hem de maliyet ve zaman avantajlarıyla verimlerini artırıyor.

• e-Fatura
Dijital dönüşüme e-Fatura ile başlayın!
Güvenli, hızlı, tasarruflu ve doğa dostu e-Fatura uygulaması ile fatura süreçlerinizi dijital ortama taşıyın, veriminizi artırın, ticaretinizi hızlandırın.

• e-Arşiv
Tüm faturalarınızı dijitalleştirin, maliyetlerinizi azaltın
e-Arşiv uygulamasına geçin, e-Fatura uygulaması kullanmayan müşterilerinize ve nihai tüketicilere kestiğiniz faturaları da hızlı, kolay ve düşük maliyetle dijitalleştirin.

• e-Defter
Eski Defterleri kapatın e-Defter ile ticari defterlerinizi dijitale taşıyın
e-Defter uygulamasına geçerek ticari defterlerinizi dijital ortamda oluşturun.Siz de kağıt ortamında basılması, saklanması gibi zahmetli ve maliyetli işlemleri elektronik ortamda kolay ve düşük maliyetle yapma imkanını yakalayın.

 

WhatsApp